Kariera

Fi Clinic - dążymy do doskonałości

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do naszej praktyki lekarskiej Fi Clinic. Jesteśmy praktyką stomatologiczną zorientowaną na kompleksowe leczenie wspomagane mikroskopem stomatologicznym. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie najnowsze osiągnięcia stomatologii będą dostępne dla każdego, gdzie znajdą Państwo wysoko wykwalifikowanych lekarzy stale doskonalących swoje umiejętności. Stomatologia jest naszą pasją, a dążenie do doskonałości naszym mottem i tym chcemy się z Państwem podzielić.

Jeśli:

  • lubisz i umiesz pracować w zespole
  • chcesz, aby Twoja praca niosła ze sobą pomoc innym ludziom
  • cenisz sobie pracę z ludźmi
  • jesteś osobą otwartą i serdeczną
  • lubisz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy, to być może jest to praca właśnie dla Ciebie.

 

Wyślij swoje CV na adres  info@ficlinic.pl.

 

Nie masz doświadczenia? To nie problem – wyślij CV, a na rozmowie kwalifikacyjnej dowiesz się więcej na temat specyfiki stanowiska pracy. Gwarantujemy odpowiednie przeszkolenie i przygotowanie do nowych zadań.
Posiadasz już pewne doświadczenie? Super! Chętnie dowiemy się jakie są Twoje doświadczenia i oczekiwania.

W Fi Clinic wierzymy, iż największą wartością są ludzie, którzy tworzą zgrany i empatyczny zespół. Lubimy naszą pracę i wspieramy się w niej dzięki czemu nasi Pacjenci mogą poczuć pozytywną energię tego miejsca. Wszyscy nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, zapewniamy uczestnictwo w profesjonalnych kursach i szkoleniach.

Zapraszamy!

Metamorfozy

Najwyższej klasy wyposażenie

Zobacz, jak leczenie w Fi Clinic zmieniło uśmiechy naszych pacjentów.

Umów wizytę

Zapraszamy do odwiedzin

UMÓW WIZYTĘ