O Nas

Wizyta u dentysty budzi różne skojarzenia i wyobrażenia. Dotyczą one wielu aspektów – zapachu, narzędzi, wystroju lub różnych dźwięków, a to wszystko przekłada się na nasze odczucia emocjonalne – czasami lekkiego niepokoju, czasami poczucia bezpieczeństwa i opieki. Nie wiemy, jakie są Twoje dotychczasowe doświadczenia z leczeniem stomatologicznym, ale wiemy, że w Fi Clinic czeka na Ciebie coś zupełnie nowego. Już po wejściu do kliniki zrozumiesz, że jest to miejsce, w jakim jeszcze nie byłeś. Zobaczysz przyjazną, elegancką przestrzeń, gdzie zaopiekuje się Tobą profesjonalny personel.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że najważniejsze podczas wizyty u stomatologa są poczucie bezpieczeństwa oraz zaufanie. Wybierając gabinet, pacjenci szukają zaufanych lekarzy, takich, którzy potrafią słuchać i zrozumieć obawy, a także rozwiać ewentualne wątpliwości.

W Fi Clinic udało nam się stworzyć zespół doskonałych specjalistów, którzy rzetelnie wykonują swoją pracę, tak, aby dbać o zdrowie jamy ustnej i pewny, piękny uśmiech naszych pacjentów. Naszą klinikę wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt, a gabinety zapewniają intymność i poczucie dużej przestrzeni. Czy wiesz, że praktycznie 100% zabiegów wykonujemy w powiększeniu dla maksymalnej precyzji?

Stomatologia to nie tylko leczenie zębów, ale przede wszystkim tworzenie bliskiej relacji z każdym pacjentem, to budowanie przekonania, że w tym miejscu spotkam się życzliwością i sumiennością, bo tym dla nas jest nasza praca. Stomatologia to również nierzadko przywracanie radości życia, gdy nasi pacjenci wychodzą odmienieni nowym uśmiechem. Fi Clinic Stomatologia Implantologia to dzieło naszego życia, nasza praca i nasza pasja. Nie możemy się doczekać, kiedy nas odwiedzisz! Fi Clinic – stomatologia, której ufasz.”

Partner systemu implantologicznego

Praktyka
Implantologiczna:
Licencja PSI nr 5/2017/1

Metamorfozy

Najwyższej klasy wyposażenie

Zobacz, jak leczenie w Fi Clinic zmieniło uśmiechy naszych pacjentów.

Umów wizytę

Zapraszamy do odwiedzin

UMÓW WIZYTĘ