Twoja pierwsza wizyta

Fi Clinic - dążymy do doskonałości

– Na pierwszą wizytę warto przybyć ok. 15-10 minut przed wyznaczonym czasem. Pozwoli to na spokojną rejestrację. Poprosimy o okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem celem wprowadzenia danych do Karty Pacjenta.

– Podczas pierwszej wizyty lekarz zbieramy wywiad chorobowy oraz wykonujemy badanie stomatologiczne.

– Niezbędnym uzupełnieniem badania jest wykonanie cyfrowego zdjęcia pantomograficznego całego uzębienia. Jeśli posiadają Państwo takie prześwietlenie wykonane maksymalnie 2 lata wcześniej, prosimy o przyniesienie go na wizytę. Jeśli nie, wypiszemy stosowne skierowanie.

– Gdy jest to możliwe i pacjent wyraża takie życzenie, leczenie może zacząć się na tej samej wizycie. Koszt wizyty to koszt leczenia + koszt badania, które w tym wypadku wynosi 50 zł.

– W sytuacji, gdy badanie lub konsultacja jest procedurą samodzielną, wizyta jest płatna zgodnie z cennikiem.

– Jeśli badanie stomatologiczne wykaże konieczność higienizacji, musi ona się odbyć jako następna w kolejności. Dopiero po tym etapie przystępujemy do właściwego leczenia. Pozwala to na pracę w środowisku o zredukowanej ilości bakterii i uzyskanie pełnego obrazu sytuacji w jamie ustnej.

Metamorfozy

Najwyższej klasy wyposażenie

Zobacz, jak leczenie w Fi Clinic zmieniło uśmiechy naszych pacjentów.

Umów wizytę

Zapraszamy do odwiedzin

UMÓW WIZYTĘ

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.