dypl. hig. Dagmara Halbecka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, Dyplomowana asystentka stomatologiczna, Przełożona asystentek.

Absolwentka medycznej szkoły policealnej w Gdańsku na kierunku asystentka stomatologiczna i higienistka. Kwalifikacje zawodowe potwierdziła zdanymi egzaminami państwowymi.
Z Fi Clinic związana jest od samego początku. W naszym gabinecie przeprowadza zabiegi z zakresu higienizacji i profilaktyki jamy ustnej. Zajmuje się również wybielaniem zębów. Szczegółowo instruuje pacjentów odnośnie domowej higieny jamy ustnej.
Jest członkiem zespołu implantologicznego.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach specjalistycznych z zakresu higienizacji i asysty implantologicznej, między innymi:
Rola higienistki w nowoczesnej profilaktyce, leczeniu chorób przyzębia, tkanek wokół implantów oraz utrzymaniu zdrowia jamy ustnej.

Pełni funkcję Koordynatora Zespołu Asystentek, wspólnie z lekarzami naszej kliniki układa grafiki oraz dba o zaplecze medyczne.

Pani Dagmara wzbudza zaufanie swoich pacjentów dzięki wysokiemu profesjonalizmowi i empatii. Uważa, że komfort i bezpieczeństwo pacjenta jest najważniejsze.

Jej pasją jest dekoracja wnętrz. Uwielbia dawać starym, na pierwszy rzut oka nieużytecznym przedmiotom nowe życie. Prywatnie szczęśliwa mężatka i matka córeczki.

Metamorfozy

Najwyższej klasy wyposażenie

Zobacz, jak leczenie w Fi Clinic zmieniło uśmiechy naszych pacjentów.

Umów wizytę

Zapraszamy do odwiedzin

UMÓW WIZYTĘ