Dagmara Kogut

Dyplomowana higienistka stomatologiczna.

Dyplomowana asystentka stomatologiczna.

Przełożona asystentek.

Absolwentka medycznej szkoły policealnej w Gdańsku na kierunku asystentka stomatologiczna i higienistka.  Kwalifikacje zawodowe potwierdziła zdanymi egzaminami państwowymi.

 

Z Fi Clinic związana jest od samego początku.  W naszym gabinecie przeprowadza zabiegi z zakresu higienizacji i profilaktyki jamy ustnej. Szczegółowo instruuje pacjentów odnośnie domowej higieny jamy ustnej.

Jest członkiem zespołu implantologicznego.

 

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach specjalistycznych z zakresu higienizacji i asysty implantologicznej, między innymi:

Rola higienistki w nowoczesnej profilaktyce, leczeniu chorób przyzębia, tkanek wokół implantów oraz utrzymaniu zdrowia jamy ustnej.

 

Pełni funkcję Koordynatora Zespołu Asystentek, wspólnie z lekarzami naszej kliniki układa grafiki oraz dba o zaplecze medyczne.

 

Pani Dagmara wzbudza zaufanie swoich pacjentów dzięki wysokiemu profesjonalizmowi i empatii. Uważa, że komfort i bezpieczeństwo pacjenta jest najważniejsze.

Jej pasją jest dekoracja wnętrz. Uwielbia dawać starym, na pierwszy rzut oka nieużytecznym przedmiotom nowe życie. Prywatnie szczęśliwa mężatka.